Získejte ztracenou sebejistotu
a vraťte na svá ústa úsměv.
Sada obsahuje vše, co je potřebné k samostatnému zhotovení kolem 10 implantátů.


Příklady použití Kosmetických-Dočasných zubních implantátů

Příklady použití Kosmetických-Dočasných zubních implantátů


Je to výjimečné, podobný výrobek neexistuje a hledala jsem všude. Lidé, kteří ho vymysleli, jsou géniové, velká znetvořující díra vepředu mého chrupu zmizela jednou provždy. Pokud přemýšlíte o vyzkoušení, neztrácejte čas - opravdu se to vyplatí!
Právě jsem obdržela výrobek. Během několika minut už mám hotový zub a padne mi jako ulitý. Škoda, že jsem tenhle výrobek nenašla o měsíc dříve. Nejlépe utracené peníze za celý můj život.
Chtěla jsem jen říct, že jsem si udělala implantát a vypadá dobře. Určitě si koupím další balení, pokud to bude nutné.
Tento výrobek je fantastický. Ušetřil mi skoro 60 tisíc korun. Znovu se můžu smát a povídat si a nezakrývat si přitom ústa rukou. Moc děkuji a zdravím.
Implantáty vypadají velmi realisticky. Všichni mí známí a rodina byli velmi překvapeni, když mě viděli bez ohyzdné mezery mezi zuby. Moc děkuji!
Musím přiznat, že na začátku mi trochu trvalo, aby byl implantát udělaný dobře, ale teď s tím už nemám žádný problém. Dokonce není vůbec poznat, že mám nasazený implantát! - Super produkt. Doporučuji.
Chtěla bych říct, že jsem výrobek dostala v minulém týdnu a jsem výsledkem velmi překvapená. Velmi snadno se používá, udělala jsem si první implantát hned napoprvé. Budu tyhle implantáty používat do chvíle, než nebudou hotové moje trvalé implantáty. Výrobek předčil moje očekávání. Mám velkou radost, že jsem našla vaše stránky. Samozřejmě budu váš obchod doporučovat všem známým, kteří mají problém s chybějícím zubem!
Je radost najít výrobek, který není drahý a funguje stejně jako drahé implantáty za několik desítek tisíc korun. Zvládl jsem implantát na první pokus. Vypadá dobře, je pohodlný a především odstraňuje ošklivou mezeru, která vznikla po vytržení horní dvojky. Je to úžasný výrobek! Znovu se můžu smát ;)
Píšu tento email, abych poděkoval za tak úžasný produkt, který změnil můj život k lepšímu. Nemohl jsem si dovolit drahé pevné implantáty a díky vašim implantátům už nejsem zohyzděný. Implantáty opravdu plní svoji roli!
Chvilku mi trvalo, než jsem implantát vytvořil, ale teď nikdo nepozná, že mi chybí zub - moc děkuji. Nemusím se už ve společnosti stydět a zakrývat si ústa rukou. SUPER!!!!!!!!!
Loni jsem měl nešťastnou nehodu na kluzišti, spadl jsem a udeřil se tak nešťastně, že jsem si vyrazil zub. Zubař řekl, že aby to spravil, bude mi muset nasadit implantát za 25 tisíc korun. Bohužel jsem si to nemohl dovolit a musel jsem žít s mezerou mezi zuby, navíc úplně vepředu. Ve společnosti jsem se cítil velmi špatně, obzvláště když jsem šel se známými do klubu. Chybějící zub vepředu měl u mě za následek deprese a vždy jsem si při smíchu ústa zakrýval rukou. Ale díky vašim implantátům jsem si mohl dovolit zakrýt tu příšernou mezeru a to navíc tak, že pokud by někdo nevěděl, že nemám zub, nemá šanci si toho všimnout. Moc děkuji! Můj život znovu získá pozitivní stránky. Zdravím a ještě jednou děkuji!!!!! Změnili jste můj život k lepšímu!!!!!! Děkuji!
Dál už nemusíte zakrývat svůj úsměv. Díky dočasným implantátům si sami můžete vyplnit mezeru po chybějícím zubu.

Součástí balení je:
Materiál na zhotovení cca 10 implantátů.
Podrobný návod, jak si sám krok po kroku zhotovit implantáty.
Objednat Teď

Otázky a odpovědi

Q: Jak bude implantát držet na správném místě?
A: Implantáty drží na zásadě jejich zaklínění mezi ostatními zuby. Způsob, jak to udělat, je podrobně popsán v přiloženém návodu.

Q: Na jak dlouho stačí takovéto implantáty?
A: Takovýto implantát stačí na několik měsíců. Po této době lze vyrobit další. Zohledněte prosím, že implantáty jsou dočasné a mají kosmetický charakter.

Q: Mohu ze sady, kterou dostanu, připravit více než jeden implantát?
A: Ano, v sadě se nachází dost materiálu, abyste vyrobili kolem 10 implantátů.

Please read our Full FAQ for more detailed answers.


Spread the word

      

Opening Times

Mon-Fri: 9am - 4pm
Sat-Sun: Closed
Public Holidays: Closed


Delivery

All orders placed before 3pm Mon-Fri will be processed the same day.
Any order placed after 3pm Mon-Fri or during the Weekend or Public Holiday will be processed the next working day.

Please read our Delivery & Postage for more details.©2019 CosmeticTeethUK ltd
DIY SOLUTION FOR A MISSING TOOTH
Terms & Conditions | Privacy Policy | Delivery & Postage | Guarantee & Returns | Contact Us
We accept